Νέο ΔΣ στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών -VIDEO

Πραγματοποιήθηκε το πρώτο διοικητικό συμβούλιο της νεοκλεγμένης διοίκησης της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών έτσι όπως αυτό προέκυψε από τις εκλογές της Δευτέρας 29 Φεβρουαρίου, με την νέα διοίκηση να συγκροτείται σε σώμα και να ορίζονται οι θέσεις στο νέο διοικητικό συμβούλιο.


Αναλυτικά η σύσταση του νέου Δ.Σ:


Πρόεδρος : Δημοσθένης Κουπτσίδης

Αναπληρωτής Προέδρος: Χρήστος Σιαμίδης

Αντιπρόεδρος Α: Κωνσταντίνος Κουτσίκος

Αντιπρόεδρος Β: Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος

Γραμματέας: Κωνσταντίνος Τζάτζης

Ταμίας: Αναστάσιος Παντέρης

Δημόσιες σχέσεις: Κωνσταντίνος Κωτσαντίσογλου

Αναπληρωτής Γραμματέας: Χαράλαμπος Βασιλειάδης

Αναπληρωτής Ταμίας: Στέργιος Βασιλόπουλος


Αναπληρωματικοί:

Δημήτριος Κωτούλας

Κωσταντίνος Λάλος

Νικόλαος Μήττας


ΛΟΓΟΤΥΠΟ

ΛΟΓΟΤΥΠΟ

Δευτέρα, 30 Αυγούστου 2010

Ακαδημίες Ε.Π.Σ. Γρεβενών


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Η ΕΠΣ Γρεβενών κάνει γνωστό ότι από την 1 Σεπτεμβρίου 2010 ημέρα Τετάρτη   θα ξεκινήσουν οι εγγραφές   στις Ακαδημίες 
Τα τμήματα που θα λειτουργήσουν είναι:
1.      ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
2.      JUNIORS          
3.      ΜΙΝΙ JUNIORS (γεννηθέντες και το 2004)

Οι αιτήσεις των ενδιαφερομένων θα υποβάλλονται στα  γραφεία της ΕΠΣ Γρεβενών που βρίσκονται στο Ενωσιακό γήπεδο  κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες 8.30 πμ έως 13.30 μμ
 Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 24620-24835

Δικαιολογητικά εγγραφής:
1.      Αίτηση
2.      Βεβαίωση παθολόγου

Πέμπτη, 26 Αυγούστου 2010

Ορισμός διατητή

Ο διαιτητής της Ε.Π.Σ.Γρεβενών Δημήτρης Θάνος, ορίστηκε από την ΚΕΔ, ως 4ος διαιτητής στον αγώνα ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SCODA ΞΑΝΘΗ, που θα διεξαχθεί στο γήπεδο Απόστολος Νικολαϊδης, στις 27/8/2010 και ώρα 21.15΄μ.μ.

Παραμένει στον πίνακα διαιτητών της Γ΄Εθνικής ο Ανδρέας Καραλιόλιος και ως βοηθός διαιτητή Γ΄Εθνικής ο Παναγιώτης Ρίγκος.
Παρατηρηρής διαιτησίας για τη Γ΄Εθνική θα είναι ο Κώστας Βλάχος.

Παρατηρητές Γ' Εθνικής Κατηγορίας 2010-2011

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ανακοινώνονται οι πίνακες παρατηρητών Γ' Εθνικής Κατηγορίας περιόδου  2010-2011.


Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΣ



1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΚΑΛΑΒΡΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
7 ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
8 ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
9 ΓΚΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
10 ΔΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
11 ΚΟΚΟΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
12 ΛΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
13 ΤΣΙΝΤΖΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
14 ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
15 ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
16 ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
18 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
19 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑ
20 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
21 ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
22 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
23 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
24 ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
25 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
26 ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
27 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
28 ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ
29 ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
32 ΤΡΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
33 ΓΑΒΡΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΗΜΑΘΙΑΣ
34 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
35 ΜΠΛΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
36 ΒΙΔΑΚΗΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
37 ΣΥΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
38 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
39 ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
40 ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
41 ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
42 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
43 ΖΗΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
44 ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
45 ΚΟΥΤΣΙΟΣΜΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
46 ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
47 ΣΤΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
48 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
49 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
50 ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
51 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΕΦΑΛ/ΙΘΑΚΗΣ
52 ΜΟΥΛΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
53 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
55 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
56 ΓΙΑΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
57 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
58 ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
59 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
60 ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
61 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
62 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
63 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
64 ΚΑΡΑΝΕΣΤΩΡ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
65 ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
66 ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
67 ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
68 ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
69 ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
70 ΚΩΔΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
71 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
72 ΒΥΡΩΖΗΣ ΠΑΡΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
73 ΣΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
74 ΟΦΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
75 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
76 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
77 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
78 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
79 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
80 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
81 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
82 ΑΛΕΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
83 ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
84 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
85 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
86 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
87 ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
88 ΚΟΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
89 ΚΟΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
90 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
91 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
92 ΣΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
93 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
94 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
95 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
96 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
97 ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Βοηθοί Διαιτητές Γ' Εθνικής Κατηγορίας 2010-2011

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ανακοινώνονται οι πίνακες Βοηθών Διαιτητών Γ' Εθνικής Κατηγορίας περιόδου  2010-2011.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ


1 Απόκοτος Γεώργιος Αθηνών
2 Γεωργακόπουλος Παναγιώτης Αθηνών
3 Γκαβέρας Γρηγόριος Αθηνών
4 Γκαβέρας Δημήτριος Αθηνών
5 Μεϊντανάς Ανδρέας Αθηνών
6 Σαμοΐλης Δημήτριος Αθηνών
7 Σουρής Ζαχαρίας Αθηνών
8 Χαλιάσος Κων/νος Αθηνών
9 Γουρνάκης Αριστείδης Αθηνών
10 Δόσης Μιχαήλ Αθηνών
11 Κουτσογιάννος Νότης Αθηνών
12 Ταμαλής Μιχαήλ Αθηνών
13 Τσαγκάρης Νικόλαος Αθηνών
14 Καλαμπόκης Κων/νος Αιτ/νίας
15 Λιόνας Βασίλειος Αιτ/νίας
16 Πυλαρινός Αντώνιος Αιτ/νίας
17 Ανδρεάδης Αναστάσιος Ανατολικής Αττικής
18 Μαυρουδής Ιωάννης Ανατολικής Αττικής
19 Μπούξμπαουμ Ράïνχαρτ Ανατολικής Αττικής
20 Καραγεώργος Ανδρέας Αργολίδας
21 Μενεκούμης Χαρίλαος Αργολίδας
22 Βεργέτης Δημήτριος Αρκαδίας *
23 Γρηγορίου Κων/νος Αρκαδίας *
24 Kούτσης Θεόδωρος Αχαΐας
25 Καμζόλας Αλέξανδρος Αχαΐας
26 Λιανός Γεώργιος Βοιωτίας
27 Ρίγκος Παναγιώτης Γρεβενών
28 Σταμάτης Τιμολέων Δυτικής Αττικής
29 Τραχάνης Σωτήριος Δυτικής Αττικής
30 Πατσιόπουλος Θωμάς Δωδ/νήσου
31 Λιώλιας Σωτήριος Εβρου
32 Κούκουρα Χρύσα Ευβοίας
33 Καμπούρης Βασίλειος Εύβοιας
34 Πασχαλίδης Γεώργιος Εύβοιας
35 Σφυρής Στέλιος Ηλείας
36 Καραγκιζόπουλος Ιωάννης Ημαθίας
37 Καραλής Ελευθέριος Ηπείρου
38 Κούτρας Νικόλαος Ηπείρου
39 Σιαμέτης Αλέξανδρος Ηπείρου
40 Τίκας Δημήτριος του Λάμπρου Ηπείρου
41 Διαμαντής Λάμπρος Ηπείρου
42 Δασκαλάκης Ιωάννης Ηρακλείου
43 Κουράκης Ιωάννης Ηρακλείου
44 Παπαδάκης Μιχαήλ Ηρακλείου
45 Τρουλίνος Κων/νος Ηρακλείου
46 Δασκαλάκης Αντώνιος Ηρακλείου
47 Τασσιόπουλος Θωμάς Θεσσαλίας
48 Χαμαλίδης Γεώργιος Θράκης
49 Τίκας Δημήτριος του Ευαγγέλου Καρδίτσας
50 Διπλάρης Αντώνιος Καρδίτσας
51 Αυθίνος Αναστάσιος Κέρκυρας
52 Βλάσσης Θωμάς Κέρκυρας
53 Δράμπαλος Βασίλειος Κέρκυρας
54 Στόïκος Μιχαήλ Κέρκυρας
55 Κατσούρης Γεώργιος Κέρκυρας
56 Αποστολίδης Απόστολος Κιλκίς
57 Παπαδόπουλος Στυλιανός Κιλκίς *
58 Ξενακίδης Ιωάννης Κοζάνης
59 Κριτσιώνης Ιωάννης Κορινθίας
60 Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης Κορινθίας
61 Χρυσάνθου Βασίλειος Κορινθίας *
62 Ακρίβος Κων/νος Λάρισας *
63 Αναστασίου Γεώργιος Λάρισας
64 Αρχοντής Κων/νος Λάρισας
65 Καραμπούλας Θέοδωρος Λάρισας
66 Λάκης Κων/νος Λάρισας
67 Παπαδημητρίου Χρήστος Λάρισας
68 Ρεντόπουλος Ιωάννης Λάρισας
69 Παπαδοπετράκης Μιχαήλ Λασιθίου
70 Μπαλιάκα Ανδριάννα Λέσβου
71 Τσιακίρης Γεώργιος Λέσβου
72 Γουργιώτης Κων/νος Μακεδονίας
73 Δημάκας Γεώργιος Μακεδονίας
74 Ιωακειμίδης Μιχαήλ Μακεδονίας
75 Κατσικογιάννης Κων/νος Μακεδονίας
76 Κούλα Χουσεïν Μακεδονίας
77 Λεζάης Δημήτριος-Ερμαλής Μακεδονίας
78 Νικολαΐδης Κων/νος Μακεδονίας
79 Παπαδόπουλος Ηλίας Μακεδονίας
80 Παπακύπης Δημήτριος Μακεδονίας
81 Πάτρας Πέτρος Μακεδονίας
82 Πελετίδης Χρήστος Μακεδονίας
83 Περικλείδης Νικόλαος Μακεδονίας
84 Στάγκος Δημήτριος Μακεδονίας
85 Ταιρίδης Γεώργιος Μακεδονίας
86 Τσιάτσιος Χαρίλαος Μακεδονίας
87 Υψηλάντης Γεώργιος Μακεδονίας
88 Χατζηιωάννου Σωτήριος Μακεδονίας
89 Σπυριδωνίδης Δημήτριος Μακεδονίας
90 Γιαννέτσος Βασίλειος Μεσσηνίας
91 Καστανάς Χρήστος Μεσσηνίας *
92 Εμπλιούκ Ιλίας Ξάνθης
93 Χατζημωυσιάδης Αναστάσιος Ξάνθης *
94 Ζησιμόπουλος Δημήτριος Πειραιά
95 Κάρφης Δημήτριος Πειραιά
96 Κοτζαμανίδης Ηλίας Πειραιά
97 Παπανδριόπουλος Γεώργιος Πειραιά
98 Σταμάτης Μάριος Πειραιά
99 Δημόπουλος Πέτρος Πέλλας *
100 Ρούντος Νικόλαος Πέλλας
101 Μιχαλόγλου Άγγελος Πέλλας
102 Σίπκας Σταύρος Πέλλας
103 Συνιοράκης Αντώνιος Ρεθύμνου
104 Κομκοτός Ιωάννης Ρεθύμνου
105 Βούρος Βασίλειος Σάμου
106 Ευθυμιάδης Χρήστος Σερρών
107 Κυρβέης Στέφανος Σερρών
108 Μανάσης Μιχαήλ Τρικάλων
109 Δουδούνης Ανέστης Φθιώτιδας
110 Παπαïωάννου Δημήτριος Φλώρινας
111 Μπούνος Κων/νος Φωκίδας
112 Γούτας Στυλιανός Χαλκιδικής
113 Δρακακάκης Νικόλαος Χανίων

Διαιτητές Γ' Εθνικής Κατηγορίας 2010-2011

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ανακοινώνονται οι πίνακες Διαιτητών Γ' Εθνικής Κατηγορίας περιόδου  2010-2011.

Ονοματεπώνυμο ΕΠΣ


1 Ασπραδάκης Ευάγγελος Αθηνών
2 Ζαραβίνος Άγγελος Αθηνών
3 Κατσιμίγκος Δημήτριος Αθηνών
4 Μπακογιάννης Άγγελος Αθηνών
5 Παπαγεωργίου Νικόλαος Αθηνών
6 Τάσσης Γεώργιος Αθηνών
7 Τσαγκαράκης Πέτρος Αθηνών
8 Σφακιανάκης Ιωσήφ Αθηνών
9 Διώτης Κωνσταντίνος Αιτ/νίας
10 Κέκελος Παναγιώτης Αιτ/νίας
11 Παναγιωτόπουλος Βασίλειος Αιτ/νίας
12 Τσιρώνης Ευάγγελος Αιτ/νίας
13 Αντωνίου Ελένη Ανατ. Αττικής
14 Ρατσιάτος Νικόλαος Αργολίδας
15 Μακρής Αθανάσιος Αργολίδας
16 Γιαννόπουλος Κων/νος Αρκαδίας
17 Γριτζέπης Γεώργιος Αρκαδίας
18 Διαμαντόπουλος Αριστείδης Αρκαδίας
19 Παπαγεωργίου Γεώργιος Άρτας
20 Κωνσταντάκης Κωνσταντίνος Αχαΐας
21 Μακρυπόδης Νικόλαος Αχαΐας
22 Μπορτζάρης Αθανάσιος Αχαΐας
23 Mιχαηλίδης Γεώργιος Βοιωτίας
24 Καραλιόλιος Ανδρέας Γρεβενών
25 Τσενεκίδης Γεώργιος Δράμας
26 Πρασατζής Δημήτριος Δράμας
27 Σταθόπουλος Σπυρίδων Δυτικής Αττικής
28 Μάμμης Μιχαήλ Δωδεκ/σου
29 Κάμπαξης Ιωάννης Ευβοίας
30 Φώτης Στυλιανός Εύβοιας
31 Μάγειρας Αριστοτέλης Εύβοιας
32 Αποστολόπουλος Βασίλειος Ηλείας
33 Καλογεράκος Ιωάννης Ηλείας
34 Κούλης Χρήστος Ηλείας
35 Καραντώνης Ημαθίας
36 Μαλούτας Δημήτριος Ημαθίας
37 Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος Ηπείρου
38 Ζαχαριουδάκης Γεώργιος Ηρακλείου
39 Κοκκινάκης Μηνάς Ηρακλείου
40 Μουρτζάκης Ιωάννης Ηρακλείου
41 Κρητικός Δημήτριος Θεσσαλίας
42 Σκουλάς Εμμανουήλ Θεσσαλίας
43 Τερετίδης Φώτιος Καβάλας
44 Πουλημάς Νικόλαος Κέρκυρας
45 Τσαλουχίδης Χρήστος Κιλκίς
46 Πανυτσίδης Κων/νος Κοζάνης
47 Πλιάκης Εμμανουήλ Κοζάνης
48 Κακριδής Ιωάννης Κορινθίας
49 Νεοφυτιάδης Ιωάννης Κορινθίας
50 Σόβολος Ανδρέας Λακωνίας
51 Βλιώρας Λάμπρος Λάρισας
52 Κιγιτζή Ενγκιν Λάρισας
53 Κορέστης Αντώνιος Λάρισας
54 Μαστροδήμος Χρήστος Λάρισας
55 Μπουμαρσόπουλος Αγησίλαος Λάρισας
56 Τζήλος Αθανάσιος Λάρισας
57 Τσιοφλίκη Ανδρομάχη Λάρισας
58 Μπινιχάκης Ιωάννης Λασιθίου
59 Σωτηριάδης Χαράλαμπος Λασιθίου
60 Βουρανής Παναγιώτης Λέσβου
61 Κουλουδής Παναγιώτης Λέσβου
62 Αγγελάκης Άγγελος Μακεδονίας
63 Βουρνέλης Ματθαίος Μακεδονίας
64 Γαλατσός Κωνσταντίνος Μακεδονίας
65 Δαμιανίδης Γεώργιος Μακεδονίας
66 Λυμπούδης Αριστείδης Μακεδονίας
67 Μάστακας Γεώργιος Μακεδονίας
68 Μηλιάδης Κων/νος Μακεδονίας
69 Μολιχιτούδης Σταμάτιος Μακεδονίας
70 Γιαννόπουλος Δημήτριος Μεσσηνίας
71 Μπλάνας Γεώργιος Μεσσηνίας
72 Νικολόπουλος Ηλίας Μεσσηνίας
73 Καμαράκης Γεώργιος Ξάνθης
74 Ανδρονικίδης Χρήστος Πειραιά
75 Καρυοφίλλης Κων/νος Πειραιά
76 Κορδολαίμης Ευάγγελος Πειραιά
77 Ποτόγλου Νικόλαος Πειραιά
78 Τσαμούρης A. Πειραιά
79 Τομίδης Ελευθέριος Πέλλας
80 Συμεωνίδης Παναγιώτης Πιερίας
81 Παπουτσής Ιωάννης Σερρών
82 Φωτιάδης Ανανίας Σερρών
83 Γρατσάνης Ευάγγελος Τρικάλων
84 Μανούρας Χρήστος Τρικάλων
85 Μπλούνας Ιωάννης Φθιώτιδας
86 Σωσώνης Ιωάννης Φθιώτιδας
87 Γισγάκης Μιχαήλ Χαλκιδικής
88 Οικονόμου Νικόλαος Χαλκιδικής
89 Τσακαλίδης Ισαάκ Χαλκιδικής
90 Ντοκάκης Κυριάκος Χανίων

Τρίτη, 24 Αυγούστου 2010

Κλήρωση κυπέλλου και Πρωταθλημάτων Ε.Π.Σ. Γρεβενών

Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 23/8/2010 και ώρα 19.00΄μ.μ. στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων της Ε.Π.Σ. Γρεβενών "Κων/νος Σκέντζιος", η κλήρωση του Κυπέλλου και των Πρωταθλημάτων Α΄και Β΄Κατηγορίας, αγωνιστικής περιόδου 2010-2011.
Πριν την κλήρωση ο Πρόεδρος της Ε.Π.Σ. Γρεβενών Γιώργος Κοσματόπουλος, ενημέρωσε τους εκπροσώπους των σωματείων για τα εξής:
1)      Θα δοθεί οικονομική ενίσχυση σύμφωνα με έγγραφο της ΓΓΑ, στα σωματεία της Α΄Κατηγορίας. Η οικονομική ενίσχυση ανέρχεται στο ποσό των 2.300 ευρώ κι αφορά την περίοδο 2008-2009.
2)      Εξέφρασε την ικανοποίση της ΄Ενωσης για την ανέλιξη του διαιτητή Δημήτρη Θάνου στη SuperLeague και τόνισε ότι αποτελεί ιδιαίτερη τιμή για την Ε.Π.Σ. Γρεβενών.
3)      Θα γίνουν αλλαγές στο καταστατικό σύμφωνα με τις αποφάσεις της Γ.Σ. της Ε.Π.Ο.
4)      Ο ΠΑΣ Γρεβενά αποχώρησε από την Α΄Κατηγορία και σύμφωνα με τον ΚΑΠ στην Α΄Κατηγορία θα αγωνιστεί το Νεοχώρι.
5)      Το Πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας θα ξεκινήσει στις 18-09-2010 και της Β΄Κατηγορίας στις 25-09-2010.
 
Στη συνέχεια πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Γρεβενών.
Στο Κύπελλο συμμετέχουν 20 ομάδες
 
1η φάση – 4&5-09-2010, ώρα 17.00΄μ.μ.
 
Π.Ν. Ποντινής – Α.Σ. ΤΟ Νεοχώρι
Κεραυνός Μεγάρου- ΠΑΟ Τριφυλλιακός
ΠΑΟ Φελλίου – Κεραυνός Αγίου Γεωργίου
Δόξα Παλαιοχωρίου – Δ.Ν. Παλιουριάς
Οι υπόλοιπες 12 ομάδες περνούν στη 2η φάση άνευ αγώνα
 
2η φάση – 11&12-09-2010, ώρα 17.00΄μ.μ.

ΑΓΟ Δήμητρα – Αλιάκμων Κιβωτού
Κεραυνός Ιτέας – νικητής Π.Ν. Ποντινής – Α.Σ. ΤΟ Νεοχώρι
΄Αρης Καρπερού - ΄Αρης Μηλιάς
Νικητής ΠΑΟ Φελλίου – Κεραυνός Αγίου Γεωργίου – Α.Ε. Κοκκινιάς Πολυδένδρου
Νικητής Κεραυνός Μεγάρου- ΠΑΟ Τριφυλλιακός – Α.Ο. Σειρήνα
Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δόξα Παλαιοχωρίου – Δ.Ν. Παλιουριάς
Γρεβενά Αεράτα – Α.Φ.Σ. Αμυγδαλιάς
Α.Ε.Π. Βατολάκκου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καλληράχης
 
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ


4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ


5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ


6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ


7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ


8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ




9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ


10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ


11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ


12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ


13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ


Βος   ΓΥΡΟΣ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ


15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ


16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ


17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ


18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙ


19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ


20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ


21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ




22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ


23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ


24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ


25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ


26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ-ΠΟΛ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΕΡ.ΙΤΕΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ


ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ



2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ



3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ



4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ



5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ



6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ



7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ - Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ - ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ



9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΙΑΣ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΑΕ ΣΥΝΔΕΝΔΡΟΥ - ΜΑ ΤΡΙΚΟΚΚΙΑΣ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - Δ.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Φώτης Μπαζάκας