Νέο ΔΣ στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών -VIDEO

Πραγματοποιήθηκε το πρώτο διοικητικό συμβούλιο της νεοκλεγμένης διοίκησης της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών έτσι όπως αυτό προέκυψε από τις εκλογές της Δευτέρας 29 Φεβρουαρίου, με την νέα διοίκηση να συγκροτείται σε σώμα και να ορίζονται οι θέσεις στο νέο διοικητικό συμβούλιο.


Αναλυτικά η σύσταση του νέου Δ.Σ:


Πρόεδρος : Δημοσθένης Κουπτσίδης

Αναπληρωτής Προέδρος: Χρήστος Σιαμίδης

Αντιπρόεδρος Α: Κωνσταντίνος Κουτσίκος

Αντιπρόεδρος Β: Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος

Γραμματέας: Κωνσταντίνος Τζάτζης

Ταμίας: Αναστάσιος Παντέρης

Δημόσιες σχέσεις: Κωνσταντίνος Κωτσαντίσογλου

Αναπληρωτής Γραμματέας: Χαράλαμπος Βασιλειάδης

Αναπληρωτής Ταμίας: Στέργιος Βασιλόπουλος


Αναπληρωματικοί:

Δημήτριος Κωτούλας

Κωσταντίνος Λάλος

Νικόλαος Μήττας


ΛΟΓΟΤΥΠΟ

ΛΟΓΟΤΥΠΟ

Παρασκευή, 30 Νοεμβρίου 2012

Διαιτησίες Ε.Π.Σ. Γρεβενών (1&2-12-2012)

Με τους αναβληθέντες αγώνες της Α΄Ερασιτεχνικής και με τα παιχνίδια της Β΄Ερασιτεχνικής, ολοκληρώνεται το πρόγραμμα του Α΄γύρου της Ε.Π.Σ. Γρεβενών.
Αναλυτικά


ΣΑΒΒΑΤΟ 01/12/2012

Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
Αναβληθέντες

ΓΗΠΕΔΟ:ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ – ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ  - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ

Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ
ΠΑΝΟΣ-ΡΙΓΚΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/12/2012
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
7η  αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Δ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΧΩΡΙ
ΛΑΖΟΓΚΑ-ΤΕΓΟΣ-ΝΤΟΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ:ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ


ΓΗΠΕΔΟ:ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ – ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΠΜΑΜΤΗΣ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (Α΄) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012-2013 Βος ΓΥΡΟΣ


                        ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

                                       Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (Α΄) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
                                   ΠΕΡΙΟΔΟΥ   2012-2013    Βος ΓΥΡΟΣ

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ
Σ Ω Μ Α Τ Ε Ι Α
ΩΡΑ ΤΕΛΕΣΗΣ
      10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  12/01/2013
1
ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
3.00 μμ
2
ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
3.00 μμ
3
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
3.00 μμ
                               ΚΥΡΙΑΚΗ  13/01/2013
4
ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
3.00 μμ
5
ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
    3.00 μμ
                                 11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  19/01/2013
6
ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ .ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
3.00 μμ
7
ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
3.00 μμ
8
ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
3.00 μμ
9
ΣΕΙΡΗΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
3.00 μμ
                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  20/01/2013
10
ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
3.00 μμ
                         12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  26/01/2013
11
ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
3.00 μμ
12
ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
3.00 μμ
   13
ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
3.00 μμ
  14
ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
3.00 μμ
       ΚΥΡΙΑΚΗ  27/01/2013
15
ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
3.00 μμ
                                  13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  02/02/12013
16
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
3.00 μμ
17
ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
3.00 μμ
18
ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
3.00 μμ
19
ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
3.00 μμ
                               ΚΥΡΙΑΚΗ  03/02/2012
20
ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
3.00 μμ
                                 14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  09/02/2013
21
ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
3.00 μμ
22
ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
3.00 μμ
23
ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
3.00 μμ
24
ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
   3.00 μμ
25
ΣΕΙΡΗΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
   3.00 μμ
                             
                         15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  16/02/2013
26
ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
3.00 μμ
27
ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
   3.00 μμ
28
ΜΗΛΙΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
3.00 μμ
39
ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
3.00 μμ
                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2013
30
ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
3.00 μμ
                        16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
                              ΣΑΒΒΑΤΟ  23/02/2013
31
ΣΕΙΡΗΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
3.00 μμ
32
ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
3.00 μμ
33
ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
3.00 μμ
34
ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
  3.00 μμ
                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2012
35
ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
       Δ.Ν. ΠΑΛΙΟΥΙΡΑΣ
   3.00 μμ
                          17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  02/03/2013
36
ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
3.00 μμ
37
ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
3.00 μμ
38
ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
3.00 μμ
39
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
3.00 μμ
        ΚΥΡΙΑΚΗ  03/03/2013
40
ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
3.00 μμ
                         18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         ΣΑΒΒΑΤΟ  09/03/2013
41
ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
3.00 μμ
42
ΜΗΛΙΑΣ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ
3.00 μμ
43
ΣΕΙΡΗΝΙΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
3.00 μμ
                                    ΚΥΡΙΑΚΗ  10/03/2013
44
ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
3.00 μμ
45
ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
       ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ
     3.00 μμ