Νέο ΔΣ στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών -VIDEO

Πραγματοποιήθηκε το πρώτο διοικητικό συμβούλιο της νεοκλεγμένης διοίκησης της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών έτσι όπως αυτό προέκυψε από τις εκλογές της Δευτέρας 29 Φεβρουαρίου, με την νέα διοίκηση να συγκροτείται σε σώμα και να ορίζονται οι θέσεις στο νέο διοικητικό συμβούλιο.


Αναλυτικά η σύσταση του νέου Δ.Σ:


Πρόεδρος : Δημοσθένης Κουπτσίδης

Αναπληρωτής Προέδρος: Χρήστος Σιαμίδης

Αντιπρόεδρος Α: Κωνσταντίνος Κουτσίκος

Αντιπρόεδρος Β: Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος

Γραμματέας: Κωνσταντίνος Τζάτζης

Ταμίας: Αναστάσιος Παντέρης

Δημόσιες σχέσεις: Κωνσταντίνος Κωτσαντίσογλου

Αναπληρωτής Γραμματέας: Χαράλαμπος Βασιλειάδης

Αναπληρωτής Ταμίας: Στέργιος Βασιλόπουλος


Αναπληρωματικοί:

Δημήτριος Κωτούλας

Κωσταντίνος Λάλος

Νικόλαος Μήττας


ΛΟΓΟΤΥΠΟ

ΛΟΓΟΤΥΠΟ

Πέμπτη, 31 Οκτωβρίου 2013

Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

                               ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ  ΕΘΝΙΚΗΣ   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
                       ΚΥΡΙΑΚΗ 03/11/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΛΚΑΖΑΡ
ΛΑΡΙΣΑΣ Α.Ε.Λ. 1964 - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
        
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ      
                                           
ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
        
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Γ΄ Εθνική: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής στον 2ο όμιλο

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές των παιχνιδιών της 6ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου.
Αναλυτικά:

ΑΕΛ – Πυρσός Γρεβενών
Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Μάντζιος, Κόλλιας, Αντωνίου (Ηπείρου)

Καμπανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Βρέσκας, Γιάντσης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Όλυμπος Κέρκυρας – Κάστορας
Ρίππης, Τσόγκας, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)

Καστοριά – Πρέβεζα
Μελτζανίδης, Μαλούτας, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Δόξα Κρανούλας – Δόξα Πενταλόφου
Δροβατζήκας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Οδυσσέας Κορδελιού – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Οικονόμου, Χριστάκογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2013

Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογία Α' & Β' ΕΠΣ Γρεβενών (4η Αγων.)

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2013 ΩΡΑ 3.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
 
Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής:

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ- ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ 3-0

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΝΙΔΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 6-2

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ – ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2-0

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ 3-3
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2013 ΩΡΑ 4.00 μμ

ΓΗΠΕΔΟ: ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 2-2

Βαθμολογίες Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η αγωνιστική

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 4 - 12
2 ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ 4 - 10
3 ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 4 - 9
4 ΝΕΟΧΩΡΙ 3 - 7
5 ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 4 - 5
6 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ 4 - 5
7 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 4 - 3
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 3 - 3
9
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 3 - 2
10 Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 3 - 0
11 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ 4 - 0



ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2013 ΩΡΑ 3.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 5-0

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ – Π.Ν. ΠΟΝΤΙΝΗΣ 5-3

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2013 ΩΡΑ 4.00 μμ

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ 2-5

Βαθμολογία Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η αγωνιστική

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ

1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ 4 - 10
2 ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ 3 - 9
3 ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 3 - 4
4 ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 4 - 3
5 ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ 4 - 6
6 Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ 3 - 3
7 Δ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 - 2

ΑΓΩΝ.ΠΕΡ. 2013-14
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -2

Γ΄Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογία 3ου ομίλου (5η αγων.)

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής
Αναλυτικά:
Πυρσός Γρεβενών – Εθνικός Φιλιππιάδας 2-0

ΑΕΛ – Καμπανιακός 4-1

Θεσπρωτός – Όλυμπος Κέρκυρας 5-0


Κάστορας – Καστοριά 0-0


Κοζάνη – Δόξα Κρανούλας 2-1


Πρέβεζα – Οδυσσέας Κορδελιού 2-3

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Πενταλόφου 1-3


Η βαθμολογία (5 αγώνες)
1. ΑΕΛ 15
2. Πυρσός Γρεβενών 12
3. Οικονόμος Τσαριτσάνης 12
4. Κοζάνη 10
5. Οδυσσέας Κορδελιού 10
6. Δόξα Πενταλόφου 9
7. Εθνικός Φιλιππιάδας 7
8. Καμπανιακός 7
9. Καστοριά 7
10. Θεσπρωτός 7
11. Κεραυνός Θεσπρωτικού 6
12. Δόξα Κρανούλας 4
13. Όλυμπος Κέρκυρας 4
14. Κάστορας 2
15. Πρέβεζα 1
16. Τηλυκράτης -

Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2013

Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογία Α' & Β' ΕΠΣ Γρεβενών (4η Αγων.) 26-10-2013

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2013 ΩΡΑ 3.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής:

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ- ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ 3-0


ΓΗΠΕΔΟ: ΚΝΙΔΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 6-2

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ – ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2-0

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ 3-3
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2013 ΩΡΑ 4.00 μμ

ΓΗΠΕΔΟ: ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΛΑΖΟΓΚΑ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ

Βαθμολογίες Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η αγωνιστική

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 4 - 12
2 ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ 4 - 10
3 ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 4 - 9
4 ΝΕΟΧΩΡΙ 2 - 6
5 ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 4 - 5
6 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ 4 - 5
7 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 4 - 3
8 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 2 - 1
9 ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 3 - 3
10 Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 3 - 0
11 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ 4 - 0



ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2013 ΩΡΑ 3.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 5-0
ΓΗΠΕΔΟ: ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ – Π.Ν. ΠΟΝΤΙΝΗΣ 5-3
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2013 ΩΡΑ 4.00 μμ

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ-ΤΕΓΟΣ

Βαθμολογία Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η αγωνιστική

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ

1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ 4 - 10
2 ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ 3 - 9
3 ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 3 - 4
4 ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 4 - 3
5 ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ 3 - 3
6 Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ 3 - 3
7 Δ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2 - 2

ΑΓΩΝ.ΠΕΡ. 2013-14
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -2

Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου 2013

Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ - Διαιτησία αγώνων 26 και 27-10-2013


ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η   αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ 

ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ- ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ-ΡΑΤΖΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΝΙΔΗΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΛΙΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ – ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΠΑΝΟΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η   αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΝΤΟΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ – Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΛΑΖΟΓΚΑ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ-ΤΕΓΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2013   ΩΡΑ 4.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
                                            4η    αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ: ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
ΛΑΖΟΓΚΑ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2013   ΩΡΑ 4.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
4η  αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ-ΤΕΓΟΣ

Ποινολόγιο Ε.Π.Σ. Γρεβενών

Η  Πειθαρχική Επιτροπή της Ενωσης επέβαλλε τις κάτωθι ποινές στους αποβληθέντες ποδοσφαιριστές και προπονητές του Σαββάτου και Κυριακής  19-20/10/2013      
1. ΓΙΑΓΚΟΖΟΓΛΟΥ Θ.  (ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ) 1 αγωνιστική και 10,00 ευρώ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Ν. ( ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ) 1 αγωνιστική και 10,00 ευρώ.
3. ΤΖΑΤΖΗΣ Κ. Προπονητής ΗΡΑΚΛΗ ΕΛΑΤΟΥ 4 Αγωνιστικές και 50,00 ευρώ
4.  ΠΙΤΙΛΑΚΟΣ ΑΡΗΣ  Προπονητής ΚΑΜΒ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ   3 αγωνιστικές και  50,00 ευρώ.

Πέμπτη, 24 Οκτωβρίου 2013

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ  ΕΘΝΙΚΗΣ  
  5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

                       ΚΥΡΙΑΚΗ 27 /10/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
 

ΤΖΟΦΩΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  - ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ      

                   

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ.ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΣΤΕΦΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΑΣ   ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ FOOTBALL LEAGUE


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ FOOTBALL  LEAGUE

                ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/10/2013   ΩΡΑ 16.00

                       ΓΗΠΕΔΟ Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


             ΠΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

  ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΡΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -  ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΣΚΟΡ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

               ΣΚΟΡ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

                         ΤΕΤΑΡΤΗ 23/10/2013  

                         ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
                      ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  2-4
                            ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ      
                     ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  2-4

Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου 2013

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

                                           ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

              ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

                       ΤΕΤΑΡΤΗ  23/10/2013   ΩΡΑ 13.00 μμ
                         ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
                 ΓΗΠΕΔΟ: ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

                      ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
     ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ– ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ      
                                             
                 ΤΕΤΑΡΤΗ 23/10/2013   ΩΡΑ 15.00 μμ
                         ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
                 ΓΗΠΕΔΟ: ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
                     ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
       ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Βαθμολογίες Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ - 3η αγωνιστική


Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3η αγωνιστική
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία 


Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 3 9
2 ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ 3 9
3 ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 3 6
4 ΝΕΟΧΩΡΙ 2 6
5 ΚΑΚΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3 5
6 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ 3 4
7 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 3 3
8 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 2 1
9 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ 3 0
10 Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 2 0
11 ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ  2 0

3η αγωνιστική
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία

Α/ΑΣΩΜΑΤΕΙΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘΜΟΙ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ 3 7
2 ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ 2 6
3 ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 3 4
4 ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 3 3
5 ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ 3 3
6 Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ 2 3
7 Δ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2 -2
ΑΓΩΝ.ΠΕΡ. 2013-14
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -2

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2013

Αποτελέσματα αγώνων Β' ΕΠΣ Γρεβενών (3η αγων.)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2013
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΗΛΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ 3-4

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Δ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ 1-4

ΓΗΠΕΔΟ: ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ 1-6

Γ' Εθνική: Αποτελέσματα - Βαθμολογία 4ης αγων. 2ου Ομίλου

Αν και προηγήθηκε δύο φορές ο Πυρσός, έχασε στη Χαλάστρα από τον Καμπανιακό με σκορ 3-2.
Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής στον 2ο όμιλο:
Καμπανιακός – Πυρσός Γρεβενών 3-2

Όλυμπος Κέρκυρας – Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0

Καστοριά – Θεσπρωτός 1-0

Δόξα Κρανούλας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-3

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΟ Κάστωρ 1-0

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κοζάνη 1-2

Δόξα Πενταλόφου – Πρέβεζα 1-1

Bαθμολογία 2013-14 (3η αγωνιστική)
Ομάδα Αγ. Βαθμοί
1. Λάρισα 4 12
2. Πυρσός Γρεβενών 4 9
3. Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 9
4.  Εθνικός Φιλιππιάδας 4 7
5.  Καμπανιακός 4 7
6. Οδυσσέας Κορδελιού 4 7
7. Κοζάνη 4 7
8. Κεραυνός Θεσπρωτικού 4 6
9. Δόξα Πενταλόφου 4 6
10. Καστοριά 4 6
11. Θεσπρωτός 4 4
12. Δόξα Κρανούλας 4 4
13. Όλυμπος Κέρκυρας 4 4
14. Κάστωρ 4 1
15. Άγιος Θωμάς 4 1
16. Τηλυκράτης 4 0

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2013

Αποτελέσματα αγώνων Α' ΕΠΣ Γρεβενών (3η Αγων.) - Διαιτησία Β΄ ΕΠΣ Γρεβενών 20-10-2013


ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2013
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ. ΚΙΒΩΤΟΥ- ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 1-9

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ. ΜΕΓΑΡΟΥ – ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 2-3


ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΡΠΕΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ – ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 1-2


ΓΗΠΕΔΟ: ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ 2-2

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν. ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ – ΚΤΗΝ. ΑΣΤ. ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 1-8 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
3η   αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΗΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΕΓΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΡΑΤΖΑΣ-ΝΤΟΛΙΑΣ

Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2013

ΕΠΣ Γρεβενών ! Ποιο σφυρίζουν το Σαββατοκύριακο

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
  αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ- ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΠΑΝΟΣ-ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ – ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΡΙΓΚΟΣ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ – ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠΣ
ΛΑΖΟΓΚΑ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ – ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΡΑΤΖΑΣ-ΛΙΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
3η   αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΗΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΜΗΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΕΓΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ: ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ
  ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΡΑΤΖΑΣ-ΝΤΟΛΙΑΣ

Πέμπτη, 17 Οκτωβρίου 2013

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ..

Ξεκίνησαν χθες Τετάρτη 16/10 οι αγώνες των ενώσεων. 

Μία νίκη και μια ήττα για την ΕΠΣ Γρεβενών, με τους μεγάλους που κέρδισαν με ...σκορ 0-1 και ήττα για τους μικρούς με σκορ 7-0 από το αντίστοιχο της Καστοριάς.

Είναι η Κορυφαία διοργάνωση των ενώσεων για την προεπιλογή των εθνικών ομάδων.

Τους αγώνες παρακολουθούν προπονητές των εθνικών ομάδων καθώς και όλων των μεγάλων ομάδων που ψάχνουν για ταλέντα.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ SUPER LEAGUE



ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ


                            ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ SUPER LEAGUE
                 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2013   ΩΡΑ 18.15
                       ΓΗΠΕΔΟ  ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ
             ΠΑΕ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗΣ
  ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΣ ΧΙΟΥ – ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΣ     ΠΕΙΡΑΙΑ – ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ