Νέο ΔΣ στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών -VIDEO

Πραγματοποιήθηκε το πρώτο διοικητικό συμβούλιο της νεοκλεγμένης διοίκησης της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών έτσι όπως αυτό προέκυψε από τις εκλογές της Δευτέρας 29 Φεβρουαρίου, με την νέα διοίκηση να συγκροτείται σε σώμα και να ορίζονται οι θέσεις στο νέο διοικητικό συμβούλιο.


Αναλυτικά η σύσταση του νέου Δ.Σ:


Πρόεδρος : Δημοσθένης Κουπτσίδης

Αναπληρωτής Προέδρος: Χρήστος Σιαμίδης

Αντιπρόεδρος Α: Κωνσταντίνος Κουτσίκος

Αντιπρόεδρος Β: Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος

Γραμματέας: Κωνσταντίνος Τζάτζης

Ταμίας: Αναστάσιος Παντέρης

Δημόσιες σχέσεις: Κωνσταντίνος Κωτσαντίσογλου

Αναπληρωτής Γραμματέας: Χαράλαμπος Βασιλειάδης

Αναπληρωτής Ταμίας: Στέργιος Βασιλόπουλος


Αναπληρωματικοί:

Δημήτριος Κωτούλας

Κωσταντίνος Λάλος

Νικόλαος Μήττας


ΛΟΓΟΤΥΠΟ

ΛΟΓΟΤΥΠΟ

Σάββατο, 30 Μαρτίου 2013

Αποτελέσματα Α΄Τοπικού αγώνων 30-03-2013 (τελευταία αγωνιστική)


Ολοκληρώθηκε και η Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Γρεβενών με τους αγώνες της 18ης αγωνιστικής.
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Καμβουνιακός Δεσκάτης
 
ΥΠΟΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Π.Ν. Ποντινής
 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ
Σάββατο: 30 Μαρτίου 2013
΄Ωρα: 16.00 μ.μ.

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
5-1
 
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΡΟΥ
2-1
 
ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΚΑΜΒΟΥΝΙΑΚΟΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
3-3

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π.Ν. ΠΟΝΤΙΝΗΣ - Δ.Ν. ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
1-3
 
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
5-2

Φώτης Μπαζάκας

Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2013

Διαιτησία αγώνων Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30-03-2013

Ολοκληρώνεται και η Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Γρεβενών με τους αγώνες της 18ης αγωνιστικής.
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ
Σάββατο: 30 Μαρτίου 2013
΄Ωρα: 16.00 μ.μ.

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ
 
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΓΑΡΟΥ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ - ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ
 
ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΚΑΜΒΟΥΝΙΑΚΟΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ - ΒΛΑΧΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΝΤΙΝΗΣ
Π.Ν. ΠΟΝΤΙΝΗΣ - Δ.Ν. ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ - ΝΤΟΛΙΑΣ - ΛΙΑΚΑΣ
 
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΡΙΓΚΟΣ - ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ

Φώτης Μπαζάκας

Τρίτη, 26 Μαρτίου 2013

Βαθμολογίες Ε.Π.Σ. Γρεβενών 26-03-2013

Με την ολοκλήρωση των αγώνων του Σαββατοκύριακου (23&24-03-2013) οι βαθμολογίες της Ε.Π.Σ. Γρεβενών, διαμορφώνονται ως εξής:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Καμβουνιακός Δεσκάτης
Οριστικά υποβιβάζεται στη Β΄Ερασιτεχνική κατηγορία
η ΠΟΝΤΙΝΗ
Ανέρχεται μετά το μπαράζ για την άνοδο στην Α΄Κατηγορία το ΝΕΟΧΩΡΙ 
 
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
17η αγωνιστική

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ  17 42
2 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 17 36
3 ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 17 32
4 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ 17 28
5 ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ 17 25
6 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 17 23
7 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ 17 21
8 ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ  17 16
9 Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 17 15
10 Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ 17 3

Κυριακή, 24 Μαρτίου 2013

Αποτελέσματα αγώνων Ε.Π.Σ. Γρεβενών 23-3-2013και 24-3-2013


Ολοκληρώθηκε η προτελευταία αγωνιστική της Α΄Ερασιτεχνικής Κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Γρεβενών. Πρωταθλήτρια αναδείχθηκε η ομάδα του Καμβουνιακού Δεσκάτης, ενώ οριστικά υποβιβάζεται στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία η Ποντινή.

Το Νεοχώρι ανεβαίνει στην Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία αφού μετά από ένα συναρπαστικό ματς που οδηγήθηκε στα πέναλτι και τελείωσε με 3-0 υπέρ του Νεοχωρίου, αφού η κανονική διάρκεια και η παράταση έληξαν στο 2-2, ο MVP του αγώνα ΄Ακης Κυρατζής απέκρουσε και τα τρία πέναλτι που χτύπησαν οι ποδοσφαιριστές της Αμυγδαλιάς.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ


ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2013   ΩΡΑ 4.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
17η  αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
2-0


ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
5-3


ΓΗΠΕΔΟ:ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ- ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
2-0


ΓΗΠΕΔΟ:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ – ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
3-1


ΚΥΡΙΑΚΗ     24/03/2013

ΓΗΠΕΔΟ:ΠΟΝΤΙΝΗΣ
 Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
2-4





ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2013


ΓΗΠΕΔΟ:ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ

2-2
παράταση 2-2
πέναλτι 3-0

Παρασκευή, 22 Μαρτίου 2013

Διαιτησία αγώνων Ε.Π.Σ. Γρεβενών 23-3-2013 και 24-3-2013

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/03/2013   ΩΡΑ 4.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
17η  αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ
                  ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ –ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ-ΡΑΤΖΑΣ


ΓΗΠΕΔΟ: ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
                ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΚΟΛΙΑΣ-ΝΤΟΛΙΑΣ


ΓΗΠΕΔΟ:ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ- ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ


ΓΗΠΕΔΟ:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ – ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΛΙΑΚΑΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ     24/03/2013

ΓΗΠΕΔΟ:ΠΟΝΤΙΝΗΣ
 Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
ΠΑΝΟΣ-ΡΙΓΚΟΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2013

ΓΗΠΕΔΟ:ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΞΕΝΗ ΤΡΙΠΛΕΤΑ

Πέμπτη, 21 Μαρτίου 2013

E.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ - αγώνας ΜΠΑΡΑΖ

  ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

       Ο αγώνας μπαραζ μεταξύ των σωματείων  ΝΕΟΧΩΡΙ και ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ για την άνοδο στην Α΄ Κατηγορία  θα διεξαχθεί στις 24-03-2013 ημέρα ΚΥΡΙΑΚΗ και ώρα 4.00 μμ στο γήπεδο του ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ.

Πυρσός Γρεβενών – Κυπελλούχος Γρεβενών!

πυρσος 
Για δεύτερη διαδοχική χρονιά ο Πυρσός Γρεβενών αναδείχτηκε Κυπελλούχος Γρεβενών, επικρατώντας 4-0 του Καμβουνιακού Δεσκάτης.
Ο τελικός διεξήχθη στο γήπεδο της Δεσκάτης, παρουσία 600 και πλέον θεατών. Ο Πυρσός ήταν σαφώς ανώτερος από τον αντίπαλό του και με δύο γκολ σε κάθε ημίχρονο έφτασε σε μια σημαντική νίκη.
Στο 30’ ο Κουτσομήτρος μετά από μπαλιά του Σωτήρη έκανε το 1-0, ενώ στο 40’ η σέντρα-σουτ του Σωτήρη σταμάτησε στο δοκάρι και στην επαναφορά στρώθηκε στον Τσιαρσιώτη και με σουτ έγραψε το 2-0. Στο 79’ ο Δούμας έδωσε πάσα στον

Τρίτη, 19 Μαρτίου 2013

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ  20/03/2013   ΩΡΑ 3.30 μμ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ: ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  – ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΘΑΝΟΣ-ΧΑΡΙΣΗΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
 4ος ΠΑΝΟΣ

Δ’ Εθνική (3ος όμιλος) – Οι 20 αγωνιστικές με αριθμούς

στατιστικα6Τα αποτελέσματα και οι σκόρερς της 20ης αγωνιστικής
ΑΟ Κάστωρ – Γρεβενά Αεράτα  1-1 (77′ Κοκοβίδης / 33′ Αποστολίδης)
Κοζάνη – Λευκάδια  3-1 (62” Ταφαρλής, 67′ Κουλουκίδης, 70′ Ντεμιράι / 64′ Λεκάκης)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Παναργειακός Ορεστικού  4-0 (19′-40′ Κλιάνης, 25′ Μπαγγέας, 86′ Ευαγγελόπουλος)
Μακροχώρι – Μακεδονικός Κοζάνης  3-3  (3′ Ξαγοράρης, 23′ Συμεωνίδης Χ., 75′ Γεωργίου / 57′ Κωστίκας, 60′ Παπαδημητρίου, 67′ Μαντζώλας)
ΦΑΣ Νάουσα – Πυρσός Γρεβενών  3-1 (32′ Γασπαράτος, 62′ Πέικος, 77′ Πιπινίκας / 54′ Θεοχαράκης)
Ρεπό : ΑΕ Αλεξάνδρειας
Βαθμολογία

Δ’ Εθνική (3ος όμιλος) – Ανάλυση των αγώνων της 20ης αγωνιστικής


δ εθνικη 
Φτάσαμε προς το φινάλε και του φετινού πρωταθλήματος, καθώς το Σάββατο 16/3 διεξήχθη η 20η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Δ’ Εθνικής, τρεις μόλις στροφές πριν το τέλος και της φετινής περιόδου. Μια χρονιά με πολλές ιδιαιτερότητες, καθώς η αναδιάρθρωση προκάλεσε τη συρρίκνωση των ομίλων και την άνοδο 7 ομάδων από τους ομίλους που είχαν 11 ομάδες. Η κατάσταση στον 3ο όμιλο που συμμετέχουν και οι ομάδες του νομού μας έχει ξεκαθαρίσει εδώ και καιρό, ενώ έχει αναδειχθεί και πρωταθλητής, με την ομάδα της Κοζάνης να αναδυκνείεται πανηγυρικά πρώτη και με διαφορά.
Ας δούμε αναλυτικά τους αγώνες της 20ης αγωνιστικής, στην οποία σημειώθηκαν 20 γκολ
Κοζάνη – Λευκάδια  3-1

Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2013

Aναβολή αγώνων Ε.Π.Σ. Γρεβενών

Η ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ κάνει γνωστό στα σωματεία ότι  λόγω των κακών καιρικών     συνθηκών που επικρατούν στο Νομός μας οι αγώνες Πρωταθλήματος της  Α-17ης Κατηγορίας   που έχουν ορισθεί για  τις  16-17/03/2013 αναβάλλονται.  
Το πρόγραμμα θα συνεχιστεί από τις 23-24/03/2013 από τους αναβληθέντες αγώνες της Α-17ης   αγωνιστικής.

Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2013

Δ’ Εθνική: Οι διαιτητές του 3ου ομίλου (20η αγωνιστική)

Δ’ Εθνική: Οι διαιτητές του 3ου ομίλου | onsports.gr
Ανακοινώθηκαν την Τετάρτη (13/3) από την ΕΠΟ οι διαιτητές για τα παιχνίδια της 20ής αγωνιστικής του 3ου ομίλου.
Αναλυτικά:
Κάστωρ-Γρεβενά Αεράτα
Μάντζιος, Θανασιάς, Αλεξίου (Ηπείρου)

Κοζάνη-Λευκάδια
Πάνος, Κωνσταντής, Ράτζας (Γρεβενών)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Παναργειακός Αργους Ορεστικού
Κουκουλάς, Πατσιάς, Τσαϊρίδης (Μακεδονίας)

Ενωση Αποστόλου Παύλου-Μακεδονικός Κοζάνης
Καρυπίδης, Τριανταφυλλίδης, Κουπαράνη (Πέλλας)

Νάουσα-Πυρσός Γρεβενών
Παλιούρας, Μερκενίδης, Κατσικογιάννης (Μακεδονίας)

Δ’ Εθνική (3ος όμιλος) – Οι 19 αγωνιστικές με αριθμούς

στατιστικα 
Τα αποτελέσματα και οι σκόρερς της 19ης αγωνιστικής
Γρεβενά Αεράτα – Κοζάνη  0-2 (40′ Τοπάλης, 49′ Ντεμιράι)
ΑΟ Κάστωρ – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-2 (11′ Χαλβατζής, 76′ Κίτσας)
Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  2-1 (43′ Μισαηλίδης Π., 77′ Πίτος / 18′ Κλιάνης)
Παναργειακός Ορεστικού – ΦΑΣ Νάουσα  0-3 (10′-15′ Γασπαράτος, 58′ Περηφανόπουλος)
Μακεδονικός Κοζάνης – Πυρσός Γρεβενών  1-3 (20′ Κωστίκας / 8′ Σωτήρης, 22′ Ρόβας, 47′ Δούμας)
Ρεπό : Μακροχώρι
Βαθμολογία

Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2013

Βαθμολογίες Ε.Π.Σ. Γρεβενών 11-03-2013

Με την ολοκλήρωση των αγώνων του Σαββατοκύριακου (09&10-03-2013) οι βαθμολογίες της Ε.Π.Σ. Γρεβενών, διαμορφώνονται ως εξής:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Καμβουνιακός Δεσκάτης
Ολοκληρώθηκε το πρόγραμμα της Β΄Κατηγορίας.
Οδηγούνται σε μπαράζ για την άνοδο στην Α΄Κατηγορία ΝΕΟΧΩΡΙ και ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ στο γήπεδο Νεοχωρίου
 
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
16η αγωνιστική

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ  16 42
2 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 16 33
3 ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 16 32
4 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ 16 28
5 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 16 23
6 ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ 16 22
7 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΚΙΒΩΤΟΥ 16 18
8 ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ  16 13
9 Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 16 12
10 Π.Ν.ΠΟΝΤΙΝΗΣ 16 3
ΑΓΩΝ. ΠΕΡ. 2012-13
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ -2


 Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία


14η αγωνιστική

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΕΟΧΩΡΙ 14 35
2 ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ 14 30
3 ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ 14 27
4 ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 14 26
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ 14 20
6 ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 14 15
7 ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 14 5
8 Δ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 14 1

 

 
ΑΓΩΝ.ΠΕΡ. 2013-14
Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -2


ΑΓΩΝ. ΠΕΡ.2012-2013
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ -2

Κυριακή, 10 Μαρτίου 2013

Αποτελέσματα αγώνων Ε.Π.Σ. Γρεβενών 09-03-2013 και 10-03-2013


ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
16η  αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ – Π.ΝΠΟΝΤΙΝΗΣ
3-3

ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ – ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
3-2

ΓΗΠΕΔΟ:ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ - ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
1-1
ΓΗΠΕΔΟ:ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ – ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
5-1

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
 7η  αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ:ΜΕΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
1-1
ΚΥΡΙΑΚΗ     10/03/2013
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
16η   αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ:ΚΑΡΠΕΡΟΥ
 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ- Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
2-1


ΚΥΡΙΑΚΗ     10/03/2013
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
  αγωνιστική

    ΓΗΠΕΔΟ:ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 ΝΕΟΧΩΡΙ – Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
6-3
ΓΗΠΕΔΟ : ΦΕΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ – ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
8-2
ΓΗΠΕΔΟ:ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ– ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
1-2

Φώτης Μπαζάκας

Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2013

Διαιτησία αγώνων Ε.Π.Σ. Γρεβενών 09-03-2013 και 10-03-2013

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
16η  αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ: ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ – Π.ΝΠΟΝΤΙΝΗΣ
             ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ


ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ – ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
            ΡΑΤΖΑΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΕΓΟΣ


ΓΗΠΕΔΟ:ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕΠ - ΑΛ.ΚΙΒΩΤΟΥ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ


ΓΗΠΕΔΟ:ΔΕΣΚΑΤΗΣ
ΚΑΜΒ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ – ΑΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ-ΛΙΑΚΑΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2013   ΩΡΑ 3.00 μμ
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
 7η  αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ:ΜΕΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΤΟΥ – ΑΦΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ
ΠΑΝΟΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ-ΓΚΟΛΙΑΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ     10/03/2013
Α΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
16η   αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ:ΚΑΡΠΕΡΟΥ
 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ- Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΟΤΣΙΚΑΣ



ΚΥΡΙΑΚΗ     10/03/2013
Β΄Ερασιτεχνική Κατηγορία
  αγωνιστική

    ΓΗΠΕΔΟ:ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
 ΝΕΟΧΩΡΙ – Δ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
                          ΦΑΛΤΑΚΑΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΤΕΓΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ : ΦΕΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΦΕΛΛΙΟΥ – ΑΕΤ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΜΠΑΜΠΑΜΤΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΛΙΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ:ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ– ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ-ΡΑΤΖΑΣ-ΝΤΟΛΙΑΣ

Φώτης Μπαζάκας